Reklamácie

Nárok na reklamáciu si môžete uplatniť do 24 mesiacov odo dňa zakúpenia tovaru.

Tovar nám pošlite spolu s kópiou dokladu o zaplatení a dôvodom reklamácie na adresu: VERMONT Services Slovakia s. r. o. , Oddelenie e-shop, Stará Vajnorská 11, 831 04 Bratislava. Objednajte, prosím kuriéra DPD pomocou objednávkového formulára na stránke  www.vermont.sk/kurier. Na riadne a včasné vybavenie reklamácie vám odporúčame presne popísať dôvod reklamácie.

Za okamih podania reklamácie sa považuje okamih doručenia reklamovaného tovaru spolu so všetkými zákonom stanovenými dokladmi na našu adresu.

My vašu reklamáciu zaevidujeme, o čom vás budeme informovať.

 

V lehote do 3 dní vás budeme kontaktovať s rozhodnutím, ako bola vaša reklamácia vybavená. V prípade, že bude potrebné zložitejšie technické skúmanie tovaru, sa lehota posúva na 30 dní. O všetkom vás budeme informovať e-mailom alebo telefonicky.

 

Celé znenie Reklamačného poriadku nájdete TU.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle 02/3500 3000 alebo emailom na: info@vermont.sk .

 

Prihlásiť sa

Čo získate registráciou?

  • Váš wishlist

    Bez prihlásenia sa vám môže váš výber časom stratiť

  • Zoznam objednávok

    Po prihlásení uvidíte prehľad svojich objednávok

  • Osobné údaje

    Prihlásení užívatelia nemusia zakaždým znovu vypĺňať svoje údaje v objednávke

Váš košík 0

Zatvoriť

Potrebujete pomôcť pri objednávaní? Sme tu pre Vás od pondelka do nedele, od 9:00 do 19:00 na telefónnom čísle +421 2 3500 3000